zakład pogrzebowy konin

Zakład Pogrzebowy Hades prowadzi swoją działalność w dwóch miejscach; siedziba firmy znajduje się w Koninie przy ul. Kolskiej 67, natomiast drugi punkt mieści się w Kramsku przy ul. Kościelna 4.

Firma, świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne dla różnych wiar wyznaniowych niezależnie od regionu i miejsca zgonu danej osoby. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwoliło nam zapewnić Rodzinom, które znalazły się w tej bolesnej sytuacji na bezstresowe załatwienie ceremonii pogrzebowej.

W przypadku gdy w Twoim życiu nadejdzie ta smutna chwila , że ktoś kochany, najbliższy twemu sercu odejdzie do wieczności, my służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h.

Każdy nasz klient jest traktowany w sposób wyjątkowy, dbamy o jego należytą obsługę od początku do końca. Rodzinie osób zmarłych staramy się pomagać i jednocześnie wyręczać z prawie wszystkich formalności urzędowych, kościelnych i cmentarnych ,które są nieodzowną częścią zorganizowania pochówku.

Kładziemy wysoki nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych przez nas usług a także godne traktowanie zmarłych i szacunku w tej dostojnej chwili.

Cenimy sobie ponad wszystko zadowolenie i szacunek Rodziny , dlatego staramy się aby oprawa ceremonii pogrzebowej przez nasza firmę była profesjonalna pod każdym względem.

usługi pogrzebowe konin